Mieszkanie 3 pokoi 108 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$386,355
$3,577/m²
;
In CRM: 215
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.03.2026

• Adres
    Filipa Kovacevica, 31

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,577/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²

Opis

Penthouse na sprzedaż w Budva - Sea View Terrace, 108 m ²
Apartament na sprzedaż w Budva, centrum miasta.
Apartament o powierzchni 108 m ² z 2 sypialniami i dużym tarasem, położony w budynku z kontrolowanym dostępem i wejściem windy przez prywatny chip. Obiekt oferuje funkcjonalny układ i prywatność typowe dla jednostek na piętrze, nadaje się do trwałego życia lub wynajem inwestycji. Układ i przestrzeń
przestronny salon
oddzielny obszar kuchenny
2 sypialnie
korytarz
duży taras z narożnym widokiem na morze
Taras jest zaprojektowany jako przestrzeń na zewnątrz i wyposażony w markizę aluminiową. Główne cechy
penthouse na piętrze z dostępem prywatnym
duży taras z widokiem na morze
centralne położenie z pełną infrastrukturą
kontrolowany dostęp do podłogi Wnętrze i wyposażenie
w pełni umeblowane
wyposażona kuchnia i wyposażenie
gotowy do natychmiastowego użycia (żywy lub wynajęty) Budynek
winda z prywatnym dostępem do chipów
usługi concierge
Nadzór wideo 24 / 7
developer: AG Projekt Lokalizacja
Położony w Budva, w odległości spaceru do kluczowej infrastruktury miejskiej: dworzec autobusowy, szpital, gmina
szkoły i wydziały
centrum handlowe Mega Mall
supermarkety, apteki Dodatkowe informacje
typ: sprzedaż
własność: 1 / 1, brak obciążeń
Wartość inwestycji
Centralna lokalizacja, format penthouse i taras z widokiem na morze zapewniają duży popyt na wynajem i długoterminową płynność.