Mieszkanie 1 pokój 38 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$180,219
$4,743/m²
;
In CRM: 200080213
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.05.2025

Cena za m²
    $4,743/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    38 m²

Opis

Budva, Becici - projektant jednopokojowy apartament z widokiem na morze

Powierzchnia: 38m2

Sypialnie: 1

Kąpiele: 1

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m ², z tarasem z widokiem na morze, w pełni wyposażone i umeblowane. Apartament jest częścią kompleksu z krytym i odkrytym basenem, sauną, salą parową, salą masażu, salą fitness, salą konferencyjną i całodobową recepcją.

Apartament składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią i jadalnią. Dzięki udogodnieniom kompleksu, jakości budowy i lokalizacji, apartament ma wysoki potencjał zarówno sezonowego i długoterminowego wynajmu. Wszystkie pokoje są klimatyzowane.

Kompleks znajduje się około 500 m od morza. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, kawiarnie, poczta i dworzec autobusowy.