Mieszkanie 4 pokoi 105 m² Radovici, Czarnogóra

Radovici, Czarnogóra
$1,59M
$15,097/m²
;
In CRM: 64607
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.10.2025

Cena za m²
    $15,097/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Opis

Powierzchnia: 118 m2 (88 m2 + 30 m2 taras)

Sypialnie: 2

Kąpiele: 2

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 118 m2 dostępne off- plan w Lustica Bay nowego rozwoju na polu golfowym - Peaks.

The Peaks jest pierwszym dzielnicy mieszkalnej Czarnogóry tego rodzaju i domu na pierwszym polu golfowym regionu. Położony ponad dwoma pierwszymi otworami pola golfowego zaprojektowanego przez Gary 'ego Playera, Botanika Residences to pierwsze domy, które wyłoniły się z tej unikalnej fuzji przyrody i wysokiego życia.

Apartament składa się z przestronnego salonu open- plan z jadalnią i kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki, pralnia i przestronny taras z widokiem na otwarte morze. Przyszli właściciele będą mieli do dyspozycji duży wspólny basen przed budynkiem i kilka piaszczystych plaż w kompleksie.

Zatwierdza się wygodny plan płatności: 20% na umowę sprzedaży i zakupu oraz 80% w 14 równych ratach kwartalnych bez odsetek. Środki te przeznaczone są na pokrycie wydatków związanych z realizacją programu "Horyzont 2020".