Mieszkanie 3 pokoi 107 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$671,868
$6,279/m²
;
Data aktualizacji: 25.03.2025

Cena za m²
    $6,279/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    107 m²

Opis

Pierwsza linia Rafailovici!
Apartamenty z widokiem na morze na sprzedaż.
Powierzchnia apartamentów wynosi 107 m2.
Apartamenty znajdują się w miejscowości Rafailovici, na Riwierze Budvańskiej.
Układ apartamentu: dwie sypialnie, dwie łazienki, salon z kuchnią i taras z bezpośrednim widokiem na morze.
Apartamenty zlokalizowane są w jednym z trzech budynków luksusowego kompleksu.
Zalety kompleksu: recepcja, ochrona, naprawy techniczne na życzenie, basen, hammam, plac zabaw dla dzieci, Wi-Fi.
W budynku znajduje się winda.

Identyfikator----SR229

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte