Mieszkanie 2 pokoi 52 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$190,512
$3,664/m²
;
In CRM: 60
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.02.2026

Cena za m²
    $3,664/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    52 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024

Opis

Ten apartament o powierzchni 52 m ² (powierzchnia mieszkalna - 45 m ²) znajduje się na pierwszym piętrze i jest w pełni urządzony, w tym w pełni wyposażona kuchnia i budynek w szafy. Jest to doskonały wybór dla osób poszukujących ready-to- move- w domu lub wynajem nieruchomości.

Główne cechy apartamentu:
• Rozmiar:
o Razem: 52 m ².
o Powierzchnia mieszkalna: 45 m ².
• Układ:
o Przestronny salon połączony z w pełni wyposażoną kuchnią.
o 1 sypialnia z budynkiem w szafy.
o 1 łazienka z wysokiej jakości wykończenia i nowoczesne wyposażenie.
o Balkon oferuje widoki na góry i częściowy widok na morze.
• Wykończenie:
o Wykonane z wysokiej jakości wykończenia końcowe.
• Widok: Panoramiczny widok na góry i częściowy widok na morze.
• Parking: Parking podziemny dostępny za dodatkową opłatą (25 000 EUR).
• Zarządzanie nieruchomościami: Menedżer nieruchomości jest dostępny na miejscu codziennie do 5 PM, aby pomóc w każdym dochodzeniu.

Warunki finansowe (zaktualizowane):
• Pełna cena mieszkania: €190 000.
• Z bieżącymi rabatami obowiązującymi do końca lutego:
o 10% zniżki na pełną płatność w ciągu 30 dni: €171000.
o 15% zniżki na pełną płatność w ciągu 10 dni: €161500.

Dodatkowe korzyści:
• W pełni umeblowane i gotowe do natychmiastowego wprowadzenia.
• Zwolnienie z podatku od nieruchomości 5%.
• Budynek jest w pełni ukończony i zajęty.
• Kompleksowa infrastruktura: basen, siłownia, kuchnia letnia, taras panoramiczny.
• Finansowanie bankowe w wysokości do 70% wartości nieruchomości jest dostępne dla nierezydentów.

Idealny wybór do życia lub inwestowania na wybrzeżu Czarnogóry. Skorzystaj z rabatów i posiadasz apartament w kompleksie "Vuelo Sobre"!

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?