Mieszkanie 2 pokoi 126 m² Dobrota, Czarnogóra

Dobrota, Czarnogóra
$414,760
$3,292/m²
;
In CRM: 72599
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.11.2025

• Adres
    Museum square, 390 Montenegro Bacpackers Home Kotor

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,292/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    126 m²

Opis

Przynosimy do Państwa uwagi unikalny dwupoziomowy apartament w centrum dobroci, który znajduje się w malowniczej zatoce. Powierzchnia apartamentu wynosi 126 m ², co zapewnia komfortowe zakwaterowanie dla rodziny. Apartament zawiera 2 przestronne sypialnie i 2 łazienki, idealnie nadaje się do wygody i samotności. Wspaniała lokalizacja obok szkoły sprawia, że propozycja ta jest szczególnie atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Ponadto uprzejmość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego centrum Kotoru, które jest zawarte w liście światowego dziedzictwa UNESCO. Oznacza to, że będziesz żył w otoczeniu unikalnej architektury i bogatej kultury, ciesząc się niesamowite krajobrazy i atmosferę starożytności. Liść leature potwierdza legalność transakcji i zapewnia bezpieczeństwo inwestycji. Nie przegap szansy, aby stać się częścią tego niesamowitego miejsca, gdzie historia spotyka nowoczesny komfort.