Mieszkanie 3 pokoi 65 m² Podgorica, Czarnogóra

Czarnogóra, Podgorica
$153,681
$2,364/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2025

• Adres
    Seleme Maljevic, 84

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,364/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Opis

Na sprzedaż mieszkanie z dwiema sypialniami 65M2, Stari Aerodrom, Podgorica

Lokalizacja mieszkania: Stari Aerodrom, Podgorica
Obszar mieszkania: 65M2
Sypialnie: 2
Podłoga: Pierwsze piętro
Winda: Tak
Mieszkanie jest sprzedawane nieumatyzowane i znajduje się na pierwszym piętrze domu zbudowanym 16 lat temu. Obszar mieszkania wynosi 65 m2, które są zarejestrowane, oraz dwa tarasy, które pasują do mieszkania, ale nie są zarejestrowane, z których jeden to 19 m2, a drugi 70 m2. Mieszkanie ma jeden klimatyzator. Obok wejścia znajduje się miejsce do przechowywania.
Istnieją rynki, restauracje, apteki, różne inne firmy w okolicy, a po drugiej stronie ulicy znajduje się duży park lub plac zabaw dla najmłodszych.

ID --- PR148