Mieszkanie 1 pokój 40 m² Budva, Czarnogóra

Podgorica, Czarnogóra
District je nova, savremena stambena zgrada na tri sprata, smještena u atraktivnom dijelu Za…
$102,177
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
CONCORD NEKRETNINE
Języki komunikacji
English, Crnogorski
Zaktualizowano: 29.04.2026

Lokalizacja

Kraj: Czarnogóra
Okolica: Budva Municipality
Miasto: Budva
Adres: Trg slobode, 1

Parametry mieszkania

Sypialnie: 1
Łazienki: 1
Powierzchnia całkowita: 40 m²

Opis

#Sprzedaż #Budva 
#3878

📍Sprzedaż nowych apartamentów w mieście Budva

✅Zakończenie budowy grudzień 2025.

✨Kompleks składa się z 4 domów i tylko 6 działek.

✔️Zaletą tej oferty jest to, że kupujący jest zwolniony z płacenia podatku w wysokości 3%, ponieważ jest to pierwsza rejestracja nieruchomości.

📌№1

📐Powierzchnia 40m2

🌅Boczny widok na morze, bezpośredni widok na morze 🌊

💰cena 104 000€

📌№2

📐Powierzchnia 50m2

🌅Bezpośredni widok na morze 🌊

💰cena 130 000€

📌№3

📐Powierzchnia 55m2

💰cena 143 000€ (2600€ za m2)

📌№4

📐Powierzchnia 67m2

🌅Bezpośredni widok na morze 🌊

💰cena 174 200€ (2600€ za m2)

🚘Dostępny jest również parking w cenie 20 000€.

✨Wysokiej jakości wykończenie mieszkań (klimatyzatory, drzwi pancerne, okna aluminiowe z podwójnymi szybami, wnęki na szafy, podgrzewane podłogi, hydraulika)

‼️Dla naszych klientów przewidziano plan ratalny do zakończenia budowy
30 grudnia 2025 r., z płatnością w 4 etapach.

WHATSAPP, TELEGRAM, VIBER
+38268200906 Sabina Mailova
@realestatemontenegr
SM INVESTMENT

Lokalizacja

Czarnogóra, Budva
Edukacja
Opieka zdrowotna