Mieszkanie 1 pokój 59 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$206,249
$3,517/m²
;
In CRM: 17640722
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

Cena za m²
    $3,517/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Opis

Odkryj doskonałą okazję do inwestycji lub komfortowego życia w Bečići! Przedstawiamy nowy kompleks wysokiej jakości, który oferuje doskonałe połączenie luksusu, komfortu i spektakularny widok na morze i góry.

Nieruchomość w tym kompleksie obejmuje studio, jedną sypialnię i dwa apartamenty sypialne, których powierzchnia waha się od 41.92 m2 do 87.16 m2. Każdy z tych eleganckich apartamentów oferuje wyjątkowe możliwości korzystania z życia nad morzem. Ze swoją pozycją na wzgórzu, niezakłócony widok na morze lub góry jest gwarantowany od każdej jednostki.

Ceny zaczynają się od 2 800 EUR / m2, co czyni to nie tylko atrakcyjną ofertą, ale również wyjątkową szansą inwestycyjną. Specjalną korzyścią dla kupujących jest zwolnienie z podatku od nieruchomości w wysokości 3%.

Ponadto kompleks oferuje parking podziemny, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę dla wszystkich najemców. Z całą niezbędną infrastrukturą w odległości spaceru, korzystanie z wszystkich korzyści z życia przybrzeżnego jest łatwo dostępne.

Строительство первой очереди будет завершено к концВ 2026 года, в то время как остальные очереди будут завершены позже.

Znajduje się zaledwie 500 metrów od morza i plaż, a odległość do centrum Budvy jest tylko 4 km, a do lotniska Tivat 25 km.