Mieszkanie 1 pokój 32 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$134,803
$4,213/m²
;
In CRM: 17568552
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

Cena za m²
    $4,213/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    32 m²

Opis

Na sprzedaż jest luksusowy apartament typu studio nowej konstrukcji położony w pięknej okolicy Bečići.

Obiekt ma powierzchnię 32 m ² i składa się z przestronnego salonu z kuchnią i jadalnią, łazienki i tarasu.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane, zapewniając wszystko, co potrzebne do komfortowego i luksusowego życia. Istnieje również możliwość dla kupującego do podziału przestrzeni i dostać jednopokojowe mieszkanie.

Lokalizacja jest doskonała, z wielu udogodnień w bezpośrednim sąsiedztwie - supermarkety, sklepy, restauracje, kawiarnie i inne udogodnienia są dostępne w okolicy, zapewniając praktyczność i wygodę w życiu codziennym.

# Bečići # StudioApartment # OneBedroom Apartament Okazja # ModernProperty # PropertiesCzarnogóra # SaleApartments # InvestmentMontenegro # RealEstateMontenegro