Willa 4 pokoi 320 m² Krimovice, Czarnogóra

Krimovice, Czarnogóra
$1,41M
$4,392/m²
;
In CRM: 7655
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.05.2024

Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    320 m²

Opis

Riwiera Budva, gmina Kotor. Trzypiętrowa willa z czterema sypialniami i basenem Możliwe rozliczenie w gotówce i kryptowalucie Odległość od morza wynosi 1200m. Widok na morze Powierzchnia 320 m2 Powierzchnia działki wynosi 1500 metrów kwadratowych. Wielki ogród garaż Budynki gospodarstwa domowego Wszystkie tarasy z widokiem na morze i okolice Struktura: - korytarz, salon, jadalnia, garderoba, cztery sypialnie, toaleta dla gości, cztery łazienki z prysznicem i toalety, Blok gospodarczy - apartament z jedną sypialnią 50 m2, pomieszczeniami użytkowymi, Dodatkowe informacje - na wniosek o rejestrację Kupującego (!!!!) Wszelkie problemy z optymalizacją cen, procedura płatności i inne - zdecydować tylko Sprzedawca, osobiście (!!)