Willa 5 pokojów 240 m² Krasici, Czarnogóra

Krasici, Czarnogóra
$2,20M
$9,150/m²
;
In CRM: 61366
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    240 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Nowa, nowoczesna willa na pierwszej linii morza z własną plażą w miejscowości. Krasici na Półwyspie Łużyckim. Willa jest zbudowana przy użyciu wysokiej jakości materiałów; podwójne szyby posiadają specjalną powłokę chroniącą przed kontaktem z solą morską. Fasada wykonana jest w połączeniu z polerowanym kamieniem i gipsem polimerowym. Ściany są izolowane izolacją akustyczną i cieplną o grubości 8 cm. Wszystkie okna i tarasy mają bezpośredni widok na morze i Zatokę Kotor. Tarasy są pokryte trawertynami. Panele słoneczne. Każdy pokój posiada okna panoramiczne z widokiem na morze. Dekoracja wykorzystuje włoskie płytki ceramiczne najwyższej jakości, parkiet winylu w pokojach, klimatyzację i wentylację, podgrzewane podłogi. O lokalizacji: Krasici jest jedną z najbardziej atrakcyjnych wiosek na półwyspie Luštica, niedawno przekształcona w ekskluzywny letniskowy kurort z wielu luksusowych willi wzdłuż wybrzeża zatoki lub w atmosferze tradycyjnej miejscowości Czarnogóra. Tutaj prywatność jest połączona z bliskością wszystkich popularnych miejsc w regionie: - 3 km od najbardziej luksusowego klubu plażowego Nikki Beach, łączącego elementy muzyki, restauracji, centrum SPA, rozrywki, mody i sztuki; -12 km od zatoki Lustica z pierwszą i jedyną rezydencją golfową w Czarnogórze, korty tenisowe, SPA i centrum fitness, deptak, restauracje i sklepy. - Willa znajduje się około 13 km od lotniska Tivat i około 15 km od centrum Tivat. Odległość od Starego Miasta Kotor 15 km. -10 km od kolejki linowej Kotor- Lovcen. -Również wielką zaletą jest to, że willa znajduje się naprzeciwko luksusowego Porto Montenegro - ekskluzywna marina z niesamowitą kulturą, rozwinięty nocne życie, luksusowe sklepy i restauracje (15 minut samochodem lub 8 minut statkiem). Rozmieszczenie: Krasici, Boka Bay Region: Riwiera Tivat Powierzchnia willi: 240 m2 Parking: 2 samochody Sypialnie: 5 Kąpiele: 3 Kuchnia: 2 Przestronny taras z grillem Pier Molo łodziowe