Willa 4 pokoi 150 m² Stoliv, Czarnogóra

Stoliv, Czarnogóra
$549,017
$3,660/m²
;
In CRM: 61014
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Rok realizacji
    2000
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    164 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Trzypiętrowy dom na 1 linii morza, 2 kroki od plaży. Świetna inwestycja! - Garaż jako część domu 43m2, - 2. piętro - 52m2, - 3. piętro - 55m2. Podwórko ma 113m2, dom ma 2 mniejsze tarasy i 1 duży, które nie są wliczone w całości kwadratowych zdjęć. Układ: Dolne piętro - garaż, Piętro środkowe - korytarz, 2 łazienki, 1 sypialnia, kuchnia, jadalnia, salon i 2 małe balkony. Górne piętro - wewnętrzne schody, korytarz, 3 sypialnie, łazienka i duży balkon. 5 metrów od domu znajduje się mała plaża, a 300 metrów od domu znajduje się plaża od Hyatt Hotel + wspólna plaża. Lokalizacja: Stoliv Powierzchnia domu: 150 m2 Powierzchnia działki: 164 m2 Liczba sypialni: 4 Liczba łazienek: 3