Willa 3 pokoi 160 m² Josice, Czarnogóra

Josice, Czarnogóra
$508,563
$3,179/m²
;
In CRM: 57277
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    751 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Kamienny dom z pięknym ogrodem na 1 linii morza w miejscowości. Kamenari. Dwupiętrowy dom składa się z 3 sypialni, salonu, kuchni z jadalnią, 2 łazienki i tarasy. Dom jest sprzedawany z mebli i urządzeń. Dokumenty są gotowe do transakcji; 1 / 1 właściciel, bez obciążeń lub ograniczeń. Lokalizacja: Kamenari Powierzchnia domu: 160 m2 Powierzchnia: 751 m2 Liczba sypialni: 3 Liczba łazienek: 2