Willa 2 pokoi 160 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$635,704
$3,973/m²
;
In CRM: 49911
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    318 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Nowoczesny, w pełni umeblowany dwupiętrowy willa z basenem i ogrodzony teren. Willa posiada 2 sypialnie i 3 łazienki, duży salon z nowoczesną, w pełni wyposażoną kuchnią, pralnią i warsztatem. Cały teren wokół domu jest utwardzony i ogrodzony. Zainstalowano podgrzewany system podłogowy. Centralny podgrzewacz wody. Willa znajduje się w spokojnej i pięknej części Becici (Ivanovici), zaledwie 5-7 minut jazdy od Budvy i kilka minut od plaży Becici. Plac oferuje wspaniały widok na morze. Willa posiada również własny parking i garaż. Lokalizacja: Becici Powierzchnia willi: 160 m2 Powierzchnia działki: 318 m2 Liczba sypialni: 2 Liczba łazienek: 3