Willa 6 pokojów 280 m² Kotor, Czarnogóra

Kotor, Czarnogóra
$554,796
$1,981/m²
;
In CRM: 49236
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    280 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 268 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Duży, trzypiętrowy dom o powierzchni 280 m2, z pięknym panoramicznym widokiem na całą Zatokę Kotor. Dom jest idealny zarówno do osobistego życia, jak i do wynajęcia turystom - dzięki swoim cechom widokowym. Do Starego Miasta można dojechać samochodem w 5 minut; supermarket - kilka minut jazdy. Wykonano pełne laboratorium dla domu i przedłożono dokumenty do legalizacji. Lokalizacja: Kotor Powierzchnia domu: 280 m2 Powierzchnia działki: 2268 m2 Liczba sypialni: 6 Liczba łazienek: 3 Koszt: 480 000