Mieszkanie 2 pokoi 105 m² Krasici, Czarnogóra

Krasici, Czarnogóra
$462,318
$4,403/m²
;
In CRM: 49040
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $4,403/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Miasta i lofty w nowym kompleksie z basenem w Krasici, Tivat. Kompleks składa się z kamienic z 1-2 sypialniami i jednopiętrowymi apartamentami / loftami. Każdy apartament posiada własny magazyn i garaż. Przed kompleksem znajduje się basen, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców. Koncepcja każdego mieszkania opiera się na minimalistycznym wzornictwie z wyraźnymi liniami, panoramicznymi oknami i wysokimi sufitami 3,5 m. Wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację i posiadają elektryczne podgrzewane podłogi. Łazienka wyposażona jest w urządzenia sanitarne Hansgrohe i Villeroy & Boch. Kuchnia jest w pełni wyposażona. Ceramika z Włoch, podłogi pokryte są wysokiej jakości parkietem. System inteligentnego domu jest dostępny za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, podczas gdy cały kompleks jest pod nadzorem wideo. Apartament można w pełni wyposażyć za dodatkową opłatą. Struktura apartamentu jest otwarty salon z jadalnią i kuchnią, jedną lub dwie sypialnie z łazienkami, WC dla gości, pralnia i taras. Dostępne obszary i ceny (ceny obowiązujące do grudnia 2022): Loft apartament z 1 sypialnią 113 m2 - 429,990 euro Townhouse z 1 sypialnią 79 m2 - 299,990 euro Townhouse z 1 sypialnią 87 m2 - 329,990 euro Loft apartament z 2 sypialniami 112,5 m2 - 479,990 euro Townhouse z 2 sypialniami 105,6 m2 - 399,990 euro Townhouse z 2 sypialniami 105 m2 - 399,990 euro Loft apartament z 2 sypialniami 137.5 m2 - 559,990 euro Townhouse z 2 sypialniami 110 m2 - 419,990 euro Townhouse z 2 sypialniami 115.7 m2 - 419,990 euro Rozmieszczenie: Krasici Powierzchnia apartamentu: 79- 137 m2 Liczba sypialni: 1-2 Liczba łazienek: 1-2 Cena: od 299,990