Mieszkanie 1 pokój 55 m² Przno, Czarnogóra

Przno, Czarnogóra
$169,906
$3,089/m²
;
In CRM: 42892
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $3,089/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Stylowy i komfortowy dwupokojowy apartament w spokojnej okolicy, w elitarnej miejscowości Przeno. Kompleks znajduje się na wzgórzu, który oferuje prawdziwie magiczny widok na morze i góry. Kompleks posiada własny basen z leżakami. Możesz iść na plażę w 7- 10 minut. Cała niezbędna infrastruktura - kawiarnie, restauracje, nabrzeże, sklep spożywczy - znajduje się w odległości spaceru. Apartamenty w tym kompleksie są na duże zapotrzebowanie i dlatego mają wysoki potencjał wynajmu. Mieszkanie jest sprzedawane z pełnym zestawem mebli i urządzeń.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte