Willa 3 pokoi 380 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$1,21M
$3,194/m²
;
In CRM: 37259
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    380 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    455 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Lokalizacja: Budva Powierzchnia willi: 380 m2 Powierzchnia działki: 455 m2 Liczba sypialni: 3 Liczba łazienek: 5 Przestronne i przemyślane do najmniejszych szczegółów willi z niesamowitym widokiem na morze. Do morza - 1 km. Stare Miasto jest oddalone o 2,5 km. (około 30 minut pieszo). Willa znajduje się w cichej okolicy, z całą niezbędną infrastrukturą w pobliżu - sklepy, restauracje, kawiarnie, szkoła, apteka, piekarnia. Terytorium posiada grill, garaż, ogród z miejscem do siedzenia, sala bilardowa i tarasy z panoramicznym widokiem na morze. Powierzchnia willi wynosi 380 m2, w tym tarasy, powierzchnia 455 m2. Układ. Pierwszy poziom: salon, jadalnia z aneksem kuchennym, magazyn, hall-wejście, toaleta dla gości. Drugi poziom: sypialnia, łazienka, sala, jacuzzi, taras. Trzeci poziom: dwie sypialnie, dwie łazienki, taras, przechowalnia. Czwarty poziom: bilard pokój z tarasem i łazienką. Dom jest wyposażony we wszystko, co jest niezbędne do komfortowego pobytu - internet, klimatyzacja, sauna, podgrzewane podłogi.