Działki 6 169 m² Tudorovici, Czarnogóra

Tudorovici, Czarnogóra
$1,57M
$255/m²
;
In CRM: 2474327
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

Opis

Land for sale in Tudorovići, near Sveti Stefan. Plac znajduje się w pobliżu Carsko Selo. Powierzchnia działki wynosi 5343m2. Zgodnie z planem miejskim narysowano 7 budynków. Plac oferuje piękny widok na morze. Nie ma żadnych ładunków na działkach.

Lokalizacja na mapie

Tudorovici, Czarnogóra
Jedzenie i picie
Transport
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty