Działki 500 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$276,288
$553/m²
;
In CRM: 55018
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Opis

Plac 996 m2 z pomysłem projektu w Tivat. Plac znajduje się w cichej, zielonej części miasta 600m od morza otoczony las sosnowy. Czyste powietrze, doskonała lokalizacja z dala od tętniącego życiem miasta i autostrad, ale jednocześnie spaceru dostępności infrastruktury i morza. W bezpośrednim sąsiedztwie strony znajduje się nasyp krajobrazu. elitarna marina Porto Czarnogóra, plaże, parki, kawiarnie, restauracje, gry dla dzieci, Place sportowe, instytucje miejskie. Według UTU, budowa budynku mieszkalnego o powierzchni 500 jest dozwolone na miejscu m2 + 230 m2 podłogi podziemne + nieużywane tarasy. Opracowano projekt pomysłów. Widok na morze z trzeciego piętra. Place znajdujące się przed stroną znajdują się poza granicami DOP.

Rekreacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?