Willa 20 pokojów 1 500 m² Kokneses pagasts, Łotwa

Łotwa, Kokneses pagasts
$2,08M
$1,389/m²
;
In CRM: 673988
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 1.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    20
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    15
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    15
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 500 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    146 000 m²

Szczegóły wnętrza

Funkcje naprawy:

  • Odnowiony

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Basen

Opis

Miejsce, gdzie czas zwalnia i zaczyna się prawdziwy relaks. Zostaw codzienne zmartwienia za sobą, naładuj energię i pozwól nowym ideom przyjść naturalnie. Położony na brzegu rzeki Daugava w pobliżu malowniczego Koknese, zaledwie 105 km od Rygi, jest to cel, do którego będziesz chciał wrócić ponownie i ponownie. Obiekt oferuje 15 komfortowych pokoi, wszystkie z widokiem na rzekę, zakwaterowanych do 40 osób. Na miejscu znajduje się restauracja, obszar SPA z basenem, trzy rodzaje sauny i sala sportowa dla aktywnego wypoczynku. Nowoczesna sala konferencyjna z przestronnym tarasem zapewnia inspirujące miejsce poza biurem. Terytorium obejmuje również oddzielną łaźnię nad rzeką, zabytkową piwnicę, budynek хозяйственная, garaż i duży sad jabłkowy z około 1000 drzew rozłożone na 3 hektary. Ciesz się przytulne pobyty, pyszne posiłki, spersonalizowane usługi i piękne otoczenie - idealne do ucieczek, uroczystości lub dłuższe rekolekcje. Doświadczenie relaksu ponownie zdefiniowane.