Dom 6 pokojów 200 m² Vandzenes pagasts, Łotwa

Łotwa, Vandzenes pagasts
$281,532
$1,408/m²
;
In CRM: 670090
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.04.2026

• Adres
    Vadas, P127 Talsi Upesgriva

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    50 000 m²

Opis

Idealne połączenie stylu wiejskiego domu życia. Dobry dom, w którym część domu jest całkowicie odnowiony w stylowy i nowoczesny sposób. Posiada nową kuchnię, kominek, który również ogrzewa dom, sypialnię i pokój do nauki. Druga strona może być odnowiona przez potrzeby nowego właściciela. Dodatkowy dom dla gości znajduje się w pobliżu domu głównego, który jest w pełni wyposażony w niezbędne udogodnienia. I dalej w końcu nieruchomości znajduje się bajkowy dom sauny przy stawie. Może być wynajęty lub używany przez siebie - przytulne i wygodne. Nieruchomość 5 ha posiada prywatny dziedziniec, ogród, jakiś inny budynek, w tym suterenie suchy i wysoki sufit, który może być używany jako bunkier. Widoki na wsi, zapewniając spokojną atmosferę. Położony w dzielnicy Vandzene w Talsi, nieruchomość ta oferuje unikalną mieszankę miejskiego i naturalnego otoczenia. Region znany jest ze swojego naturalnego piękna, z lasami, rzekami i rezerwatami przyrody w pobliżu. Miasto Talsi to urocze miasto z bogatą historią i kulturą.