Mieszkanie 2 pokoi 55 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$225,471
$4,122/m²
;
In CRM: 36251
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Aleksandra Caka iela, 123

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,122/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Opis

2 pokoje apartament w Bertran Quartal projektu.

Apartament jest wysokiej jakości.

Specjalna zaleta apartamentu:

- 2 oddzielne sypialnie;
- podgrzewane podłogi w łazience, korytarzu i kuchni;
- Conditioner w każdym mieszkaniu;
- Oddzielna wentylacja dla każdego mieszkania;
- Wyjście do zasłon elektrycznych;
- wysokość sufitu 2,7m;
- Dom posiada wszystkie komunikacji miejskiej, ogrzewanie Riga Heat, licznik ciepła dla każdego mieszkania.

Parking i magazyn - można kupić za opłatą.

- Bezpieczeństwo obywateli będzie zapewnione 24 godziny na dobę przez kamery monitoringu wideo z nagraniem na całym terytorium z możliwością korzystania z przeglądania online na komputerze, smartfonie lub tablecie.

- Dostęp do terytorium kompleksu będzie przez bramę, wyposażony w barierę, pod warunkiem całodobowy punkt bezpieczeństwa.

Terytorium będzie ogrodzone, obsadzone kłów.
Na terenie kompleksu mieszkalnego planowane jest umieszczenie zamkniętych parkingów rowerowych, terenów rekreacyjnych, plac zabaw dla dzieci, miejsc ładowania samochodów elektrycznych, a także parking dla samochodów osobowych.

Demo zdjęcie apartament został użyty w pracy głoszenia

Lokalizacja na mapie

Łotwa, Ryga