Mieszkanie 2 pokoi 44 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$136,059
$3,092/m²
;
In CRM: 41648
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Aleksandra Caka iela, 26 froglv

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,092/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Deweloper oferuje dwupokojowe mieszkanie w całkowicie odnowionym budynku w centrum Rygi. Cena jest podana z pełnym wykończeniem (bez mebli). Okna wychodzą na cichy dziedziniec. Mieszkanie ma balkon. Ergonomiczny układ. Jest oddzielna garderoba. Dla wygody, usługi prawne do zawarcia umowy kupna są wliczone w cenę zakupu. - gruntowna renowacja fasady, schodów i wszystkich obiektów użyteczności publicznej, - nowe okna z podwójnie oszklonymi oknami, - podłogi betonowe, - ciepłe podłogi wodne w łazienkach i korytarzu, - indywidualne metry, - centralne ogrzewanie gazowe z indywidualnym miernikiem. - historyczną cegłę. Życie w "Dzielnicy 5 / 26" jest odpowiednie dla każdego, kto czci kulturalne centrum miasta i docenia jego zalety. Kompleks ma korzystną lokalizację i wygodną infrastrukturę: - transport publiczny; - w pobliżu znajdują się dobrze utrzymane parki, sklepy, kawiarnie i restauracje Masz również możliwość zakupu poszczególnych piwnic od 4 do 6 m2. Ziemia i mieszkanie w posiadaniu.