Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$226,570
$3,776/m²
;
In CRM: 41243
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Kugu iela, 13 Hoffmann Rezidence

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,776/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Nowy apartament dwupokojowy z tarasem w projekcie Hoffmann Rezidence jest dostępny do wynajęcia. Budynek znajduje się na brzegu Daugavy, obok Klīversala. Dom jest całkowicie odnowiony i wyposażony w nowoczesną windę. Apartament znajduje się na 6 piętrze i obejmuje: - taras; - przestronny salon połączony z kuchnią; - 1 osobna sypialnia; - 1 toaleta. Kuchnia jest w pełni wyposażona w nowoczesne urządzenia (Siemens i Liebherr) i meble. Apartament posiada system rekuperacji powietrza, który zapewnia skuteczną wymianę powietrza, eliminując w ten sposób wilgoć, brak tlenu i związane z nim problemy. Apartament posiada ogrzewanie miasta z indywidualnych metrów, co umożliwia regulację ogrzewania zgodnie z potrzebami. Dom posiada czyste, izolowane wejście, drzwi wejściowe z zamkiem kodowym i domofonem. Parking w garażu jest dostępny za dodatkową opłatą.