Mieszkanie 3 pokoi 120 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$365,595
$3,046/m²
;
In CRM: 27242
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Dzirnavu iela, 37 Zalais nams

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,046/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Na sprzedaż gustownie odnowiony i dobrze utrzymany apartament w zabytkowym domu. Parking jest wliczone w cenę. Dom znajduje się w historycznym centrum Rygi, został całkowicie odnowiony i uruchomiony w styczniu 2016 roku i posiada 19 apartamentów. Dom i dom extra - odnowiony dom, frontowy budynek, wszystkie środki komunikacji, wszystkie udogodnienia, winda dostępna, okna po obu stronach domu, zamknięte schody, odnowione schody. schody. Terytorium - rozwinięta infrastruktura, transport publiczny, w pobliżu szkół, przedszkola, w pobliżu rynków, w pobliżu parku, wejście od ulicy, wygodne połączenia transportowe. Planowanie - jeden pokój oddzielony, kuchnia połączona z salonem. Nieruchomość i ogrzewanie - centralne ogrzewanie miasta. Naprawa i gradacja napraw - ciężkie naprawy, drewniane okna szklane, drewniane drzwi, drewniana podłoga parkietowa, oświetlenie. Łazienka - 2 łazienka w połączeniu z WC, wanna.