Mieszkanie 6 pokojów 297 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$1,11M
$3,758/m²
;
In CRM: 33370
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Andreja Pumpura iela, 5

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,758/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    297 m²

Opis

Szerokość i luksus w średniowiecznym centrum

Apartament:
-6 pokojowe mieszkanie z naprawy kapitału i rozwiązań projektowych luksusowe w klasycznym stylu, w pełni umeblowane;
- Parkiet, ekskluzywne drzwi i meble, tapety tkaninowe, żyrandole włoskie i urządzenia oświetleniowe;
- Na sprzeda? w pe? ni umeblowane budynk? w kuchni, wszystkie meble i sprz? t gospodarstwa domowego;
- Apartament składa się z przestronnego salonu i jadalni, trzy oddzielne sypialnie, szafki, kuchnia, szafa, oddzielne toalety gości, oddzielne łazienki z dużą kabiną prysznicową i oddzielne pokoje z basenem i sauną, pomieszczenia ekonomiczne;
- Wysoki sufit;
- Okna idą po obu stronach budynku;
- Oryginalny kominek kabiny;
- Ogrzewanie gazowe;

-Płatności użyteczności 300 EUR / miesiąc, bez ogrzewania gazowego.
-Podatek od nieruchomości 3000 EUR rocznie (stosuje się przychody z utrzymania budynków historycznych).

Budynek:
- Historyczny kamienny budynek przed wojną.
- Parking na podwórku;