Mieszkanie 2 pokoi 76 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$178,516
$2,343/m²
;
In CRM: 32930
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Raina bulvaris, 3 Embassy of Georgia

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,343/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²

Opis

3-pokojowe mieszkanie w centrum Rygi

Apartament:
- Okna z widokiem na park i stare miasto.
- Lekkie mieszkanie, dużo naturalnego światła.
- Istnieją wszystkie niezbędne meble do komfortowego życia.
- Wygodny układ z izolowanych pokoi.
- Funkcjonujący kominek;
- Przestronne i lekkie kuchnia
- Wysoki sufit.

House:
- Autonomiczne ogrzewanie gazowe.
- Ziemia pod domem jest własnością.
- Projekt słynnego architekta Jānisa Baumanisa.
- Wyposażony w nowy system wodociągowy i kanalizacyjny.
- Remont fasady zakończono w 2010 roku.
- Remont wnętrz zakończono w 2008 roku.

Lokalizacja:
- Piękne miejsce w samym sercu Rygi.
- Obok domu jest wiele parków.
- 5 minut spacerem do starej Rygi.
- 15 minut jazdy samochodem na lotnisko w Rydze.
- 700 m od Opery Łotewskiej i Baletu Narodowego.
- 5 minut spacerem od Łotewskiego Teatru Narodowego
- 15 minut spacerem od dworca kolejowego Central.
- Centrum handlowe Origo i Stockmann są 5 minut jazdy samochodem.
- 10 minut spacerem wzdłuż promenady Daugava.

Warunki mogą być omawiane.