Mieszkanie 2 pokoi 62 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$358,207
$5,825/m²
;
In CRM: 30337
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Elizabetes iela, 18

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,825/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2020

Opis

2- pokój w pełni wyposażone mieszkanie w nowym projekcie - Elizabetes Rezidence.

Budynek Elizabetes 18, jeden z najznakomitszych kamieni ryskiego dziedzictwa architektonicznego, został zbudowany pod koniec XIX wieku i całkowicie odrestaurowany w latach 2013-2016. W jej historycznym otoczeniu pojawiła się nowoczesna elitarna przestrzeń życiowa.

Na 2nd- 6 piętrze budynku znajduje się 21 apartamentów, w tym trzy apartamenty dwupoziomowe, salon od 65 do 145 m ^ 2. Na pierwszym piętrze są przeznaczone do działalności komercyjnej. W piwnicy znajdują się magazyny o powierzchni 3- 9m2 dla każdego z apartamentów budynku, jak również pomieszczenia techniczne do konserwacji domu. Budynek wyposażony jest w wielopoziomowy parking dla 8 samochodów.

Zgodnie z nowoczesnymi trendami starannie wybraliśmy przyjazne dla środowiska, a jednocześnie trwałe materiały do izolacji budynków oraz dekoracji zewnętrznej i wewnętrznej.

Drewno naturalne (dąb), korytarze i łazienki zostały wykorzystane do pokrycia podłogi pomieszczeń mieszkalnych, kamienia naturalnego o grubości 2 cm, marmuru lub tufu. Doskonała izolacja cieplna i dźwiękowa jest zapewniona przez wysokiej jakości drewniane okna dębowe, natomiast wewnętrzna elegancja jest zapewniona przez ekskluzywne drzwi drewniane producenta. Współczesna ekskluzywna archeografia - żarówki LED.