Mieszkanie 2 pokoi 100 m² Pecatu, Indonezja

Pecatu, Indonezja, Kuta Selatan
$441,000
$4,410/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $4,410/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Opis

Ten 2025-zbudowany clifftop willa znajduje się na 178 metrów kwadratowych z autentycznych niezakłóconych widoki na ocean i dach zaprojektowany do życia na zachód słońca. Dwie sypialnie, 2.5 łazienki, w pełni zamknięte mieszkanie i kuchnia, plus prywatny basen i inteligentny system zbierania wody deszczowej. Urządzenia europejskie, oddzielna klimatyzacja i podłoga dachowa sygnalizują poważną jakość budowy; nic tu nie jest kompromisem. Różowy Strefa turystyka strefy otwiera prawdziwe drzwi inwestorów, a lokalizacja umieszcza Cię w odległości spaceru od najlepszych kawiarni, plaż i siłowni Bingin. Jest to rodzaj nieruchomości, która działa równie dobrze, jak wysokiej klasy bazy osobistej lub silny atut najmu z odpowiednim etatem, które go wspiera.