Mieszkanie 4 pokoi 300 m² Pejeng Kawan, Indonezja

Tampaksiring, Pejeng Kawan, Indonezja
$449,000
$1,497/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $1,497/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2020

Opis

Ta 4-sypialna willa dowodzi 700 m kw. spokojnej ziemi Pejeng, zbudowanej w 2020 roku z dobrego pierwszego planu, który zwraca poważną uwagę inwestorów. Nieskończoność basen, prywatna siłownia, spa na świeżym powietrzu i jacuzzi tworzą atut stylu życia, który lokatorzy gonią rok-runda; widok na las i ryż pola przypieczętować apel dla rodzin i grup. Wnętrze-przepływ zewnętrzny jest zamierzony, a nie po przemyśleniu, a umeblowane ustawienie oznacza dzień-jedną gotowość do wynajęcia. 29-letnia dzierżawa plus gwarantowane 30-letni przedłużenie zamyka Cię w 59 lat bezpieczeństwa, rzadka przewaga strukturalna na tym rynku. Udokumentowane 14,25% netto ROI w 2025 potwierdza tezę wynajmu. Bliskość świątyni Tirta Empul i kulturalnego serca Ubuda utrzymuje nieruchomość w zasięgu wysokich wartości gości i poważnych użytkowników.