Willa 2 pokoi 337 m² Kecamatan Praya, Indonezja

Kecamatan Praya, Indonezja
$582,550
$1,729/m²
;
Data aktualizacji: 17.01.2026

Rok realizacji
    2022
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    337 m²

Opis

Luksusowa willa Lombok Hillside z widokiem na ocean
Willa znajduje się na wzgórzu w South Lombok i posiada prywatny basen nieskończoności, oferujący wspaniałe panoramiczne widoki na ocean, w pełni zarządzany z dostępem do codziennych usług lokaja i sprzątaczki. W rozwoju od studia do 7 sypialni, jest coś dla każdego; pary, rodziny, duże grupy. Tylko 45 minut od międzynarodowego lotniska Lombok, 25 minut do miasta Kuta i minut od ikonicznych białych piasków, toczenia fal, które jest Selong Belanak plaży.
Wyposażenie: Aura Lounge & Bar; Resort Infinity pool, Spa, Sala gimnastyczna, klub kokosowy, całodobowa ochrona, konsjerż.
• Rzadka i ekskluzywna możliwość zakupu luksusowej willi
• Ta unikalna willa posiada otwarty plan salon i kuchnia
• Dwie sypialnie z łazienką na przeciwległych końcach willi
• Na zewnątrz znajduje się nieskończony basen, leżaki, leżaki, parasole, zadaszony jadalnia i taras na dachu
• Villa jest w pełni wyposażone w cały sprzęt operacyjny
• Duża partia z dużą przestrzenią zieloną
• Sensacyjne widoki panning Selong Belanak Bay i okolicznych wzgórz
Oszałamiająca willa posiada 2 łóżka, 3 łazienki i zapierający dech w piersiach basen nieskończoności. Powierzchnia terenu jest bardzo hojny 1197m2 i zbudowany 337m2 dając dużą przestrzeń dla 4 + gości.