Willa 4 pokoi 800 m² Buleleng, Indonezja

Indonezja
$619,500
$774/m²
;
Data aktualizacji: 20.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    800 m²

Opis

Absolute Beachfront Freehold Villa, North Bali
Wake up to the sound of the ocean in this direct beachfront freehold Villa located on Jalan Raya Air Sanih, Buleleng.
Najważniejsze cechy własności:
Powierzchnia terenu: 1,740 m ²
Powierzchnia budynku: 800 m ²
4 sypialnie z łazienką
Przestronne obszary mieszkalne i jadalne
Prywatny basen z widokiem na ocean
Oddzielny dom personelu
Tradycyjny styl balijski
Na dużej działce nad morzem willa ta oferuje duży potencjał renowacji, przebudowy lub długoterminowych inwestycji
na szybko rozwijającym się północnym wybrzeżu Bali.
Cena Freehold: IDR 10.5 Miliard
Cicha, nieskręcona i autentyczna, rzadka szansa na posiadanie prawdziwego nabrzeża na północnym Bali.