Mieszkanie 2 pokoi 25 m² Kutuh, Indonezja

Kutuh, Indonezja, Kuta Selatan
$110,000
$4,400/m²
;
In CRM: 1778456
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Cena za m²
    $4,400/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    25 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Apartamenty w stylowym projekcie na Bali w Badung.

ROI - 15%. Willa nadaje się zarówno do wynajęcia, jak i do drugiego formatu domowego.

Apartamenty dla tych, którzy cenią aktywny styl życia i stylu. Ogrodzona społeczność willi z widokiem na ocean.

Apartamenty 2 minuty od najbardziej popularnej plaży - Melasti.

W odległości spaceru - restauracje i bary, salony piękności, sklepy, kluby fitness, joga i studia Pilates.

Napisz lub zadzwoń, odpowiemy na wszystkie pytania!