Dom 5 pokojów Budapeszt, Węgry

Węgry, Budapeszt
$539,742
$2,420/m²
;
Data aktualizacji: 5.11.2025

• Adres
    Aulich utca, 19

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2000
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    223 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 106 m²