Willa 6 pokojów 700 m² Kalyvia Thorikou, Grecja

Kalyvia Thorikou, Grecja, Municipality of Saronikos, Kalyvia Thorikou Municipal Unit
$3,72M
$5,313/m²
;
In CRM: 4416
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    700 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    700 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    7 350 m²

Opis

Oaza spokoju i luksusu w sercu Anavyssos W sercu Anavyssos ta olśniewająca willa oferuje atmosferę spokoju i elegancji. Obiekt o łącznej powierzchni 700 m kw., znajduje się na 7350 m kw., zapewniając dużą ilość miejsca na relaks i aktywności. Opis przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej Willa posiada nowoczesną architekturę z białymi ścianami i drewnianymi elementami, które zwiększają poczucie luksusu. Na zewnątrz znajduje się przestronny basen z drewnianym pokładem, idealny na popołudniowe pływanie i relaks. Ogród jest dobrze utrzymany z egzotycznych roślin i drzew zapewniając cień i piękno. Wnętrze willi jest równie imponujące, z przestronnych pokoi ozdobione smakiem i dbałością o szczegóły. Układ Piwnica: Obejmuje przechowywanie i miejsce parkingowe dla wielu pojazdów. Podłoga gruntowa: Tutaj znajduje się główny salon z kominkiem, kuchnią, jadalnią i miejscem relaksu z widokiem na basen. Pierwsze piętro: zawiera trzy sypialnie z łazienkami i szafy. Drugie piętro: Istnieje dodatkowa przestrzeń, która może być używana jako biuro lub dodatkowa sypialnia z widokiem na morze. Korzyści Willa oferuje basen, kominek, magazyn i garaż, zapewniając wszystkie nowoczesne udogodnienia dla komfortowego życia. Opis obszaru Anavyssos jest znany ze swoich pięknych plaż, takich jak Loutsa Beach, zaledwie 1 kilometr od nieruchomości. W okolicy znajdują się również miejsca archeologiczne, takie jak starożytny Lavrio i parki dla działań na świeżym powietrzu. Centrum Anavyssos jest tylko 0,7 km od hotelu, podczas gdy lotnisko jest 19 km od hotelu, co ułatwia dostęp. Ta willa w Anavyssos łączy luksus z spokojem, oferując idealne miejsce na pobyt stały lub wypoczynek. Skontaktuj się z nami, aby zorganizować wycieczkę i odkryć tę unikalną nieruchomość z bliska.