Mieszkanie 2 pokoi 80 m² Tesalia-Grecja Środkowa, Grecja

Grecja
$295,177
$3,690/m²
;
In CRM: 24068
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $3,690/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    80 m²

Opis

Na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 80 metrów kwadratowych na wyspie Euboea . Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze. Składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. Mieszkanie ma przedni układ. Z okien otwiera się wspaniały widok na morze. Są panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie i miejsce do grillowania. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę nieruchomości: miejsce parkingowe, ogród. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Nea Stira. W cenie znajdowało się również studio o powierzchni 30 m2 i studio o powierzchni 40 m2 na pierwszym piętrze

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte