Mieszkanie 3 pokoi 120 m² Trilofo, Grecja

Trilofo, Grecja, Veria Municipality
$306,984
$2,558/m²
;
In CRM: 36289
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $2,558/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    120 m²

Opis

Na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze. Składa się z 3 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki, jednego prysznica WC. Mieszkanie ma układ podwójnego frontu. Z okien otwiera się wspaniały widok na morze. Jest kominek i ogrzewanie.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?