Dom wolnostojący 5 pokojów 372 m² Region Macedonia Środkowa, Grecja

Grecja
$562,563
$1,512/m²
;
In CRM: 42730
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.05.2026

Bedrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    372 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    372 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    4 500 m²

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowy dom o powierzchni 380 metrów kwadratowych na wybrzeżu olimpijskim. Półpiwnica składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki, jednego WC, 2 magazynów, jednej sauny. Parter składa się z 3 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki, jednego prysznica WC. Widok góry otwiera się z okien. Istnieją panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie i miejsce do grillowania. Zainstalowano system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę nieruchomości: miejsce parkingowe, ogród.