Mieszkanie 62 m² Municipality of Kallithea, Grecja

Grecja, Municipality of Kallithea
$181,615
$2,929/m²
;
In CRM: 66066
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Metro
    Kallithea (~ 800 m)
  • Metro
    Tavros (~ 800 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,929/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    62 m²

Opis

Apartament na sprzeda? 62 metrów kwadratowych w Atenach. Apartament znajduje się na trzecim piętrze i składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. Obiekt posiada klimatyzację, markizy, ogrzewanie. {C: $aaccff} Tłumaczenie: Jasny narożny apartament o powierzchni 62 m2 znajduje się na drugim piętrze w prestiżowej okolicy Paleo Faliro, w pobliżu Placu Davari. Budynek został zbudowany w 1958 roku, a apartament został całkowicie odnowiony w 2003 roku, oferując komfortowe i funkcjonalne przestrzenie mieszkalne, idealne zarówno dla własnego życia jak i inwestycji. Apartament składa się z dwóch przestronnych sypialni, jednej łazienki, przytulnego salonu i funkcjonalnej kuchni. Przestronny balkon wokół obwodu apartamentu zapewnia dużą ilość naturalnego światła i przyjemną atmosferę we wszystkich pokojach. Apartament posiada markizy, płytki podłogowe, ogrzewanie elektryczne i klimatyzację (A / C). Mieszkanie jest kątowe, przez i bardzo jasne. Dozwolone jest zakwaterowanie ze zwierzętami domowymi. Obiekt jest idealny dla studentów, młodych rodzin lub inwestorów szukających nieruchomości w pobliżu morza i z wygodnym dostępem do centrum Aten. W budynku nie ma windy. Odległość od morza wynosi tylko 820 metrów, a do międzynarodowego lotniska w Atenach - 36 km.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Kallithea
Edukacja
Opieka zdrowotna