Szeregowiec 3 pokoi 114 m² Municipality of Corinth, Grecja

Grecja, Municipality of Corinth, Municipal Unit of Saronikos
$180,687
$1,585/m²
;
In CRM: 225103
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie

Liczba kondygnacji
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    114 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    664 m²

Opis

Townhouse na sprzedaż o powierzchni 114 m2 na półwyspie Peloponese. Dom znajduje się na 2 poziomach. Pierwsze piętro składa się z salonu, kuchni, jadalni, łazienki.
Drugie piętro składa się z 3 sypialni, jednej łazienki.

Z okien znajduje się wspaniały widok na morze, góry, las. Obiekt posiada kominek, klimatyzację, miejsce do grillowania, ogrzewanie. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.

{C: $aaccff} Tłumaczenie:
Na sprzedaż: Dom prywatny 92 m2 w Kato Almiri, Saronikas
W doskonałej lokalizacji w Kato Almiri, zaledwie 0,5 km od morza, dom 92 m kw., na działce 664 m kw., jest oferowany na sprzedaż, idealny zarówno dla rekreacji i stałego pobytu.
Dom składa się z dwóch poziomów:
Pierwszy poziom (grunt / parter):
Jasny salon, funkcjonalna kuchnia i wygodne pomieszczenia mieszkalne z dostępem do podwórza.
Poziom drugi:
Trzy sypialnie i łazienka, zapewniając komfort i prywatność.
Dom został zbudowany w 1992 roku, jest w dobrym stanie i jest wyposażony w autonomiczne ogrzewanie na paliwo ciekłe, kocioł, okna aluminiowe z podwójnym szyb i marmurowe podłogi.