Szeregowiec 4 pokoi 223 m² Municipality of Ierapetra, Grecja

Grecja, Municipality of Ierapetra, Makry Gialos Municipal Unit
$561,328
$2,517/m²
;
In CRM: 224698
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    223 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    36 m²

Opis

Na sprzeda? powierzchni 223 m kw. na wyspie Kreta. Miasto znajduje się na 3 poziomach. Parter składa się z salonu, łazienki, spiżarni.
Pierwsze piętro składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki.
Drugie piętro składa się z 3 sypialni, jednej łazienki, jednej łazienki.

Z okien widać morze, góry, miasto. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, klimatyzacji, grill, ogrzewania. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Budynek ma alarm. Nieruchomość obejmuje parking, ogród. Na tym terytorium jest prywatny basen.

Dostępne są:

Kod 2A - 223,56 m2 750,000 €
Kod 2- B - 223,56 m2 750,000 €
Kod 2- C - 223,56 m2 750,000 €
Kod 3A - 224,53 m2 750,000 €
Kod 3- B - 223,66 m2 750,000 €
Kod 3- C - 224,58 m2 750,000 €
Kod 6A - 226,58 m2 750,000 €
Kod 6- B - 217,64 m2 750,000 €
Kod 6- C - 216,91 m2 750,000 €
Kod 7A - 216,90 m2 750,000 €
Kod 7- B - 216,34 m2 750,000 €
Kod 7- C - 216,32 m2 750,000 €