Szeregowiec 4 pokoi 178 m² Municipality of Velo and Vocha, Grecja

Grecja, Municipality of Velo and Vocha, Municipal Unit of Vocha
$217,775
$1,223/m²
;
In CRM: 223648
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.02.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie

Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    178 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    120 m²

Opis

Na sprzeda? dzia? ka kamienicy o powierzchni 178 metrów kwadratowych na Peloponezu Pó ³ wyspu. Dom znajduje się na 4 poziomach. Parter składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki, jednej spiżarni.
Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią, jedną łazienką.
Drugie piętro składa się z 2 sypialni, jednego pokoju prysznicowego.
Podłoga poddasza składa się z jednej sypialni.

Z okien znajduje się wspaniały widok na morze. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, klimatyzacji, ogrzewania. Nieruchomości obejmuje parking.

{C: $aaccff} Tłumaczenie:
Luksusowa kamienica 178 m2 na sprzedaż w Vrahati, Corinthia - 0.4 km od morza
Na sprzedaż znajduje się w pełni odnowiony dom o łącznej powierzchni 178 m2, położony na działce 120 m2, zaledwie 0.4 km od morza, w cichej dzielnicy mieszkalnej Vrahati.