Mieszkanie 2 pokoi 96 m² Municipality of Dafni Ymittos, Grecja

Grecja, Municipality of Dafni Ymittos, Municipal Unit of Dafni
$462,602
$4,819/m²
;
In CRM: 223170
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.01.2026

• Metro
    Aghios Ioannis (~ 900 m)
  • Metro
    Dafni (~ 700 m)
  • Metro
    Neos Kosmos (~ 900 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,819/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    96 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Apartament na sprzedaż o powierzchni 96 metrów kwadratowych w Atenach. Apartament znajduje się na piątym piętrze i składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic.
Okna wychodzą na góry. Obiekt posiada kominek, klimatyzację, markizy, ogrzewanie. W budynku jest winda. Budynek ma alarm.

{C: $aaccff} Tłumaczenie:
Luksusowy apartament 96 m2 - Daphne, Ateny.
Cena: 385000 EUR
W prestiżowej części Daphne, zaledwie 0.45 km od stacji metra Dafni, jest na sprzedaż wspaniały apartament na 4 piętrze o łącznej powierzchni 96 m2, zbudowany w 2013 roku i całkowicie odnowiony w 2023 roku.
Apartament należy do klasy energetycznej A, zapewniając wysoką wydajność energetyczną i komfort. Wnętrze jest wykonane w stylu luksusowego apartamentu hotelowego.
Planowanie i udogodnienia Przestronny salon z kominkiem
Dwie sypialnie, jedna z nich jest mistrzem.
Nowoczesna kuchnia do budowy wyposażenia
Całkowicie odnowiona łazienka
Ukryte oświetlenie i oświetlenie LED
Autonomiczne ogrzewanie gazu ziemnego
Klimatyzacja we wszystkich pokojach
Okna energooszczędne z izolacją akustyczną i cieplną
Przestrzenie zewnętrzne Dwa duże balkony
Balkon przedni 2,7 m x 7,9 m
Balkon tylny z prowadnicami do pralek i suszarek
Elektryczne markizy i rolety
Magazyn 15 metrów kwadratowych w piwnicy