Dom 3 pokoi 87 m² Preveza Municipality, Grecja

Grecja, Preveza Municipality, Preveza
$259,120
$2,978/m²
;
In CRM: 671965
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.02.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    87 m²

Opis

Dwupoziomowy apartament 87s.m, zaledwie 100 m od plaży w nadmorskiej miejscowości Mytikas i 10 minut jazdy od miasta Preveza. Na parterze znajduje się otwarty salon-kuchnia z kominkiem i W.C, a na 1 piętrze znajdują się 2 sypialnie i łazienka. Ma również podwórze z przodu i z tyłu o łącznej powierzchni 100s.m.