Willa 3 pokoi 250 m² Milatos, Grecja

Milatos, Grecja, Municipality of Agios Nikolaos, Neapoli Municipal Unit
$1,77M
$7,084/m²
;
In CRM: 65237
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    250 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    530 m²

Opis

Luksusowa willa w Milatos Beach, Lasithi, Kreta Odkryj willę o powierzchni 250 m ² na powierzchni 530 m ², zaledwie 150 metrów od morza. W pełni umeblowane, ta nieruchomość łączy komfort, styl i nowoczesne udogodnienia, idealne dla stałego pobytu lub domu wakacyjnego. Główne cechy Basen Garaż zamknięty Zaledwie 150 metrów od morza, w cichym otoczeniu Efektywny energetycznie kominek Jednostki A / C i panele słoneczne Miejsce do grillowania, parking i przechowalnia System alarmowy Autonomiczny system ogrzewania Układ Parter: Przestronny salon, w pełni wyposażona kuchnia i WC. 1st Floor: 3 sypialnie, 1 łazienka, z główną sypialnią z łazienką z wanną. Dlaczego? Elegancki, funkcjonalny i w pełni wyposażony - idealny jako stały dom, wypoczynek lub inwestycja blisko morza.

Lokalizacja na mapie

Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata