Mieszkanie 1 pokój 53 m² Municipality of Kallithea, Grecja

Grecja, Municipality of Kallithea
$235,401
$4,442/m²
;
In CRM: 65220
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

• Metro
    Kallithea (~ 800 m)
  • Metro
    Tavros (~ 800 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,442/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    53 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie 53 m2 w Atenach. Apartament znajduje się na drugim piętrze. Składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednego prysznica WC. Mieszkanie ma przedni układ. Z okien otwiera się widok na miasto. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, klimatyzacja, markizy. Budynek ma windę. Więc... Odnowiony 53 m2 apartament w Neo Faliro - Idealny do zamieszkania lub inwestycji W pełni odnowiony 53 m2 mieszkanie na 2. piętrze bardzo dobrze utrzymanego budynku mieszkalnego z nową windą, znajduje się w Neo Faliro. Obiekt posiada balkon z otwartymi widokami, oferuje komfort i mnóstwo naturalnego światła. Remont jest kompleksowy i obejmuje nowe instalacje elektryczne i hydrauliczne, drzwi bezpieczeństwa, markizy, a także nowoczesne ramy okienne z aluminium termołamacza z okiennic elektrycznych. Apartament składa się z jednej przestronnej sypialni i dużego salonu, zarówno z dębowej parkietu, połączone przez jasny i elegancki korytarz. Kuchnia jest w pełni odnowiona i wyposażona we wszystkie urządzenia elektryczne (lodówka, kuchenka, zmywarka, ekstraktor w stylu szymnejskim), wszystkie inox, podczas gdy łazienka jest nowoczesny, funkcjonalny i stylowy. W sypialni i salonie znajdują się dwa urządzenia do klimatyzacji inwertera, które zapewniają niskie zużycie energii, a także duży schowek na poddasze nad łazienką, co zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania. Miesięczne wspólne wydatki wynoszą około 13 EUR. Istnieje również możliwość wynajęcia miejsca parkingowego bezpośrednio obok obiektu, przy koszcie 129,50 €miesięcznie. Lokalizacja jest kluczową zaletą, jak apartament jest: zaledwie 70 metrów od Metropolitan Hospital bezpośrednio za stacji telewizyjnej i radiowej SKAI 300 metrów spacerem od stacji kolejowej ISAP i tramwaju w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, rynków i supermarketów Ponadto, zbliżający się przebudowa obszaru SEF i utworzenie nowego "Aenaon" Metropolitan Park, z prac, które mają rozpocząć się na początku 2026 roku i znajduje się mniej niż 200 metrów od hotelu, znacznie zwiększyć wartość inwestycji nieruchomości. Doskonała okazja zarówno dla właścicieli jak i inwestycji w obszarze o stale rosnącym popycie.