Mieszkanie 2 pokoi 61 m² Region Attyka, Grecja

Grecja
$301,081
$4,936/m²
;
In CRM: 65116
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $4,936/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    61 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie w budowie o powierzchni 61 m kw w Atenach. Apartament znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic WC. Mieszkanie ma przedni układ. Z okien otwiera się widok na miasto. Są: ogrzewanie. Budynek ma windę. Nowoczesny apartament 61 m ² - Ateny (Agios Ioannis) Oferowane na sprzedaż jest nowoczesny apartament o powierzchni 61 m ² położony w bardzo dogodnej okolicy Agios Ioannis, Ateny. Ukończone w 2025 roku i zbudowane zgodnie z wysokimi standardami, nieruchomość ta łączy nowoczesny design, komfort i efektywność energetyczną, co czyni ją doskonałym wyborem zarówno dla rezydencji jak i inwestycji. 🔹 Układ i przestrzenie mieszkalne Apartament znajduje się na 2 piętrze nowoczesnego budynku i oferuje funkcjonalny układ z: Dwie sypialnie Jedna łazienka Jedna WC Jasne, otwarte obszary życia idealne dla codziennego komfortu Ten dobrze zaprojektowany układ zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni, z naturalnym światłem wypełniającym każdy pokój. 🔹 Materiały, Design & Comfort Wysokiej jakości wykończenia w całym Nowoczesne oprawy i oprawy Ogrzewanie autonomiczne z indywidualnym systemem Efektywna energetycznie konstrukcja z klasy energetycznej A + 🔹 Lokalizacja i dostępność Obiekt położony jest w doskonałej lokalizacji, zaledwie 2 minuty spacerem od stacji metra Agios Ioannis, zapewniając natychmiastowy dostęp do transportu publicznego, lokalnych rynków i niezbędnych udogodnień miejskich. Ta doskonała pozycja oferuje wygodę dla codziennego życia i duży potencjał inwestycji i dochodów z wynajmu. 🔹 Budowa i dodatkowe funkcje Rok budowy: 2025 Klasa energetyczna: A + Dostępne pod adresem: 1 / 6 / 2026 Nowoczesny, bezpieczny budynek o dobrze utrzymanych wspólnych obszarach 🔹 Idealny dla życia lub inwestycji Nowoczesny, jasny apartament w silnie połączonej części Aten, przeznaczony do komfortowego życia miejskiego. Jego lokalizacja, układ i energooszczędne systemy sprawiają, że jest to doskonała opcja dla właścicieli-okupacji lub jako opłacalna inwestycja.