Willa 5 pokojów 348 m² Municipality of Ermionida, Grecja

Grecja, Municipality of Ermionida, Municipal Unit of Ermioni
$2,55M
$7,317/m²
;
Data aktualizacji: 20.03.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie

Rok realizacji
    2025
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    348 m²

Opis

Przedstawienie arcydzieła morza mieszkającego w prestiżowym Ermioni, Argolida, tuż obok słynnego obszaru Porto Cheli. Ta luksusowa willa nad morzem jest jednym z klejnotów, które redefiniują elegancję wybrzeża.
Ta willa znajduje się w doskonałej lokalizacji tuż przed spokojną, piaszczystą plażą. Jego minimalistyczny nowoczesny design płynnie łączy się z najlepszymi materiałami, tworząc atmosferę wyrafinowania i spokoju.
Z 5 przestronnych sypialni i 5 dobrze urządzonych łazienek, willa oferuje wystarczająco dużo miejsca dla mieszkańców i gości. Projekt kładzie nacisk na otwarte obszary życia, tworząc bezproblemowe połączenie między przestrzeniami wewnątrz i na zewnątrz, gdzie dźwięk fal jest Twoim stałym towarzyszem.
Krok na zewnątrz, aby odkryć obszar grill o powierzchni 25 m2, idealny do hostingu spotkań i cieszyć się kulinarne rozkosze z widokiem. 40 m2 basen błyszczy pod greckim słońcem, zapraszając do ochłodzenia i relaksu w stylu.
Jednak prawdziwym wyróżnieniem jest położenie plaży. Każdego ranka, budź się do łagodnego zaniku morza i wyjdź na swoją własną piaszczystą plażę, zaledwie kilka kroków od drzwi. Z nieprzerwanym widokiem na morze, który rozciąga się po zatoce Saronic, willa ta oferuje niezrównane doświadczenie nadmorskie.